System prowadnic do zasłon - służba zdrowia

System C/S Supertrak

System ROPIMEX

System INMER - NOWOŚĆ!

System Teleskopowy - ROPIMEX

Bardzo praktyczny i funkcjonalny. Rozłożony i rozsunięty tylko wtedy, gdy ma spełniać swoją funkcję. W każdej chwili możemy zsunąć konstrukcję teleskopów, i produkt w stanie wielokrotnego pomniejszenia przylega do ściany czekając na ponowne użycie.
  
Materiały użyte na parawany
  • Kolekcja Trevira CS tak efektywnie opierają się płomieniom, iż właściwie mogłyby powstrzymać rozprzestrzenianie się pożaru. Ta ognioodporność jest nieodzowna ze względu na rosnące wymagania dla takich tkanin. Dalsze zalety to szybkie czyszczenie, schnięcie, duża wytrzymałość, stały efekt antybakteryjny. Charakterystyka fizjologiczna i dermatologiczna dla tych tkanin jest perfekcyjna.
  • Ropirel - Blackout

  • Staph Chek. Ta opatentowana tkanina jest: antybakteryjna, wodoszczelna, samogasnąca, niedrażniąca skóry oraz nieprzyklejająca się do skóry podczas użytkowania. Ponieważ impregnowana jest przeciwko zabrudzeniom jest na nie odporna. Jest też wytrzymała, a co bardzo ważne nie pokrywa się pleśnią. Nie musi być prana. Ewentualne zabrudzenia mogą być zmywane gąbką i domowymi środkami czystości. Produkty teleskopowe posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty.
 
W porównaniu jednak z systemem stałym omawianym wcześniej, ten model systemu teleskopowego jest znacząco droższy.

Strona główna  |  Firma  |  Produkty  |  Kontakt

© 2010 Mer Asert. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio