Rolety wewnętrzne

Roleta Mini

Roleta Standard

UNI MER / VETA MER

Roleta UNI MER MAX

Roleta UNI MER MAX sprężyna

Roleta MAXIMA

Roleta dachowa (połaciowa) – z kasetą

Roleta Rzymska - NOWOŚĆ!

Roleta DZIEŃ-NOC kaseta - NOWOŚĆ!

Roleta DZIEŃ – NOC standard - NOWOŚĆ!

Roleta SOLAR - NOWOŚĆ!

Plisy

Plisy - NOWOŚĆ!

To przełom w systemach przysłon przeciwsłonecznych. Są dostępne w ogromnej gamie wariantów i kształtów. To powoduje ze zasłonią każdy nawet niestandardowy typ okna: trójkątny, trapezowy, półokręgi, okręgi. Wyjątkową zaletą plisy jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu szyby okna w zależności od pory dnia czy upodobań użytkownika. Te możliwości zaskoczą każdego. Jeżeli do tego dodamy bogatą kolekcję tkanin o przeróżnych fakturach, kolorystyce oraz możliwościach, od tkanin cienkich (firankowych) poprzez udające swoim splotem strukturę drewna, bambusa, cienką siateczkę, gnieciony kresz, czy materiał blackout (tkaniny zaciemniające), to jest to dopiero połowa zalet. Część kolekcji tkanin w celu ochrony przed zewnętrznym promieniowaniem słonecznym posiada metalizowaną warstwę odbijającą światło i ciepło. Dla szczególnie wymagających posiadamy kolekcję tkanin z atestem niepalności. Dla szukających innowacji proponujemy materiały, które w przekroju przypominają plaster miodu. Taka budowa plisy to  DUOPLISA , produkt o zwiększonych właściwościach izolacyjnych.

Plisy ze względu na swoją budowę znakomicie nadają się także do zastosowania do okien połaciowych (dachowych), okien zamontowanych zupełnie poziomo – ogrody zimowe, świetliki, szklane konstrukcje dachowe.

Bezkompromisowym rozwiązaniem jest jednak Plisa Dzień Noc.  O walorach tego produktu nie trzeba przekonywać. W warunkach pory dziennej mamy Plisę Dzień, w warunkach pory nocnej Plisę Noc.

Smukła budowa produktu pozwala na montaż na obu przeszkleniach drzwi przesuwanych. To wyjątkowa zaleta, z której może skorzystać każdy. Jeżeli powiemy jeszcze, że plisy można z łatwością demontować do mycia okien oraz w porównaniu z tradycyjnymi roletami można jest prać, to jest to odpowiedź na ogromne i ciągle rosnące zainteresowanie właśnie plisami.
 
Aby umożliwić Państwu największy wybór rozszerzyliśmy obecnie ofertę kolekcji materiałów ponad dwukrotnie. Nigdy dotąd nie oferowaliśmy tak dużo. Tak ogromna ilość propozycji musi zaskoczyć każdego klienta.
 
 
Możlwiości zastosowania:
 
     
 
 
Kolory i wzory materiałów:
(Obecnie dwukrotnie więcej propozycji w kolekcji materiałów, jeszcze nie pokazanych na stronie internetowej)

Plisy do okien zwykłych:
Plisy do okien o nietypowych kształtach:Plisy do okien połaciowych (dachowych), przeszkleń poziomych i pod kątem:


Strona główna  |  Firma  |  Produkty  |  Kontakt

© 2010 Mer Asert. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: hajime studio